Kosmetyka

Salon Kosmetyczny Jastrzębie Zdrój

Nasz salon Agnieszka Kwiatkowska Włosy & Ciało jest miejscem dla osób które potrzebują indywidualnej porady na temat doboru kosmetyków do pielęgnacji twarzy lub ciała. Salon Kosmetyczny Jastrzębie Zdrój posiada szeroką gamę zabiegów od Mikrodermabrazji po Mezoterapię Igłową. Ale przede wszystkim stawiamy na naturę, dlatego kosmetyki których używamy w salonie są w 100% Naturalne. Dla nas najważniejszy jest kontakt z klientem więc każdy zabieg kończymy relaksującym masażem twarzy lub danej części ciała który jest poddawany zabiegowi. Koniecznie sprawdź naszą ofertę.

Salon Kosmetyczny Jastrzębie Zdrój

Zespół

Nasze kosmetyczki

salon kosmetyczny jastrzębie zdrój Natalia

Natalia

KOSMETYCZKA

U mnie otrzymasz najpiękniejsze paznokcie jakie tylko sobie zamarzysz. Od kilku lat zajmuję się profesjonalnym wykonywaniem paznokci. Ukończyłam wiele kursów związanych z modelowaniem czy zdobieniem paznokci.
Rozwijam się dziennie dzięki wyobraźni moich klientek. 

kosmetyczka jastrzębie zdrój Ola

Ola

KOSMETYCZKA

Moja kariera z kosmetologia i wykonywaniem zabiegów rozpoczęłam kilka lat temu. Ukończyłam Wyższą Szkołę z tytułem licencjata w moim zawodzie. Z moim doświadczeniem przywrócimy Twojej skórze piękno i młodość jaką oczekujesz!

Zobacz nasze prace