Fryzjerstwo

fryzjer jastrzębie zdrój salon fryzjerski jastrzębie zdrój Agnieszka Kwiatkowska Włosy i ciało

Salon Fryzjerski Jastrzębie Zdrój

U nas każdy klient poczuje się wyjątkowo. Salon Fryzjerski Jastrzębie Zdrój ma podejście indywidualne. Posiadamy szeroką gamę usług w zakresie Fryzjerstwa ! Od Strzyżenia damskie, męskie a nawet berberskie po Farbowania oraz Odbudowy włosa ! Popularnością cieszą się zbiegi nawilżające czyli botox oraz wspomagające porcelanowanie czyli ścinanie rozdwojonych końcówek nie tracąc przy tym długości włosa. W naszym salonie posiadamy tylko w pełni doświadczonych i z certyfikatami Stylistów / Fryzjerów. Dorotka oraz Sylwia z pewnością doradzą jak odpowiednio dobrać pielęgnację by cieszyć się długimi gęstymi oraz nawilżonymi włosami.

Salon Fryzjerski Jastrzębie Zdrój

Barber - Fryzjer Jastrzębie Zdrój

Nasze fryzjerki są również wyszkolone pod względem barberstwa. Odpowiednie dobranie fryzury czy brody do kształtu twarzy. W ofercie również posiadamy koloryzację włosów czy też brody. Wszystko to po to by zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta. Używamy nowoczesnych i profesjonalnych narzędzi które są w odpowiedni sposób zawsze przygotowane przed wykonaniem kolejnej usługi.

Barber Jastrzębie Zdrój

barber jastrzębie zdrój fryzjer jastrzębie zdrój Agnieszka Kwiatkowska włosy i ciało

Zespół

Nasze fryzjerki

Dorota fryzjer jastrzębie zdrój salon fryzjerski jastrzębie zdrój

Dorota

FRYZJER / BARBER

W moich rękach otrzymasz fryzurę o jakiej zawsze marzyłeś.
Zajmuję się fryzjerstwem od 10 lat, skończyłam szkołę fryzjerską oraz mam wiele ukończonych szkoleń z fryzjerstwa i barbera.

fryzjer barber jastrzębie zdrój Sylwia

Sylwia

FRYZJER / BARBER

Moja karierę z fryzjerstwem i barberem rozpoczęłam wiele lat temu. Ukończyłam szkołę fryzjerską oraz mam wiele tytułów w zawodzie. Ze mną będziesz w 100% zadowolony ze swojej fryzury.

Zobacz nasze prace