Oxybrazja Jastrzębie zdrój zabieg odżywiający

Oxybrazja – odżyw skórę

Peeling wodno-tlenowy który polega na bezbolesnym a intensywnym złuszczaniu martwego naskórka. Może być wykonany przy każdym typie cery,nawet wrażliwej.

Na czym polega Oxybrazja Jastrzębie Zdrój

Cel zabiegu to nie tylko złuszczanie naskórka ale również dotlenienie i odżywienie skóry, w przeciwieństwie do mikrodermabrazji zabieg może być wykonywany u osób z cerą naczyniową oraz ze zmianami ropnymi. Zabieg jest wykonywany bezdotykowo za pomocą soli fizjologicznej puszczanej pod ciśnieniem. Oxybrazja Jastrzębie Zdrój idealnie nadaje się na tegoroczne lato ponieważ zabiegowi towarzyszy odprężający chłód.

Dla kogo jest Oxybrazja ?

Osoby borykające się z rozszerzonymi porami,trądzikiem, zaskórnikami oraz z nadmiernym wydzielaniem sebum powinny zwrócić uwagę na ten zabieg.

Jak wykonujemy Oxybrazja Jastrzębie Zdrój?

Na samym początku wykonujemy demakijaż, na oczy nakładamy waciki oraz specjalne okulary ochronne, na uszy również zakładamy waciki i na całą głowę jednorazowy czepek. Aplikator jest przykładany do skóry na miej więcej odległość 1cm. Dzięki takiemu ciśnieniu martwy naskórek jest zmywany wraz z różnymi zanieczyszczeniami, taki zabieg jest idealny jako wstęp do innych  zabiegów łączonych ponieważ skóra jest idealnie nawilżona oraz dotleniona.

Po zabiegu efekt jest natychmiastowy skóra jest jędrniejsza,zwężają się pory oraz skóra nabiera jednolitego koloru.

Zabieg nie jest zalecany dla osób które borykają się z zapaleniem zatok, opryszczką oraz gorączką.